Upozornenie - Odvoz komunálneho odpadu

Upozornenie - Odvoz komunálneho odpadu vo vreciach
Figyelmeztetés - Kommunális hulladék elszállítása zsákokban

Spoločnosť Brantner Nové Zámky informuje občanov, že od 13.marca 2024 nebude zbierať komunálny odpad prostredníctvom vriec, položených vedľa smetných nádob.

Ak občan v nasledujúcom období bude chcieť vyložiť odpad  mimo smetnej nádoby, má možnosť si na Obecnom úrade v Dubníku zakúpiť čierne 120 litrové vrecia na komunálny odpad, označené logom spoločnosti Brantner Nové Zámky.

Upozorňujeme občanov, že ak budú počas zberu komunálneho odpadu vyložené vrecia iné ako vrecia s logom spoločnosti Brantner, pracovníci zberovej spoločnosti ich neodvezú.

120 litrové vrecia na komunálny odpad s  logom spoločnosti Brantner bude možné zakúpiť v cene 1,80 € za jedno vrece na Obecnom úrade v Dubníku.

Az Érsekújvári Brantner társaság tájékoztatja a lakosságot, hogy 2024. március 13-tól nem szállítja el a zsákokban lévő kommunális hulladékot a amelyek a kukák mellé lesznek elhelyezve.

Ha az elkövetkező időszakban lakosaink a szemetes kukán kívül még szeretnének elhelyezni hulladékot, lehetőségük van megvásárolni a „Brantner Nové Zámky“ céglogóval ellátott fekete 120 literes zsákokat a helyi községi  hivatalban.

Felhívjuk lakosaink figyelmét, hogy a hulladékgyűjtés során a Brantner céglogó nélküli zsákok nem lesznek elszálítva.

A helyi községi hivatalban lehetőség lesz a fekete 120 literes zsákok megvásárolására (Brantner céglogóval), egy darab zsák ára 1,80 €.

Vytvorené: 12. 3. 2024
Posledná aktualizácia: 10. 4. 2024 13:58